Unia Solec Kujawski

RAZEM DLA MŁODZIEŻY

10-02-2020

Miło nam poinformować, że KS Unia Solec Kujawski wspólnie z Fundacją Skarbowości im Jana Pawła II rozpoczęła współpracę na rzecz soleckiej młodzieży trenującej piłkę nożną w naszym Klubie.

Dzięki nowej współpracy będziemy mogli zbierać 1% na rzecz naszych młodych zawodników. Zgromadzone środki będą wykorzystywane na cele szkoleniowe, organizację obozów, turniejów oraz rozwój Akademii piłkarskiej. Bardzo ważnym elementem współpracy z Fundacją jest również fakt, że oprócz jednego procenta będziemy mieli możliwość współpracy i pozyskiwania środków z funduszy naszego nowego Partnera. Mamy nadzieję, że dzięki realnemu wsparciu przyczyni się to do jeszcze dynamiczniejszego rozwoju naszej Akademii.

Nawiązanie tej współpracy jest kolejnym krokiem w usprawnieniu funkcjonowania grup młodzieżowych. Warto przypomnieć, że wcześniej Zarząd KS Unia Drobex Solec Kujawski powołał wiceprezesa Mateusz Mazalona ds. grup młodzieżowych, który odpowiada za proces rozwoju drabinki szkoleniowej. Niestety rozwój nie może obyć się bez dodatkowych środków finansowych więc pierwszym działaniem nowego Wiceprezesa było nawiązanie współpracy z Fundacją Skarbowości w celu pozyskania funduszy na nowe projekty.

Liczymy, że wszyscy rodzice, oraz miłośnicy KS Unia Solec Kujawski podarują nam 1% swojego podatku. Wystarczy wypełnić PIT-37 w literze J. wpisując KRS 0000039541 z dopiskiem 321. RAZEM DLA MŁODZIEŻY