Unia Solec Kujawski

Kalendarium

24.11.
2019
Elana II Toruń vs Naprzód Jabłonowo Pomorskie
TKP Elana SA Toruń (Toruń, 63. Pułku Piechoty 47)
11:00
17.11.
2019
Promień Kowalewo Pomorskie vs Mustang Ostaszewo
14:00
17.11.
2019
Olimpia II Grudziądz vs Naprzód Jabłonowo Pomorskie
13:00
16.11.
2019
Wda Świecie vs Elana II Toruń
13:30
16.11.
2019
Start Eco-Pol Pruszcz vs Flisak Złotoria
13:00
16.11.
2019
Pol-Osteg Pomorzanin Serock vs Unia Drobex Solec Kujawski
13:00
16.11.
2019
Unia Wąbrzeźno vs Cyklon Kończewice
13:00
16.11.
2019
Sokół Radomin vs Radzynianka Radzyń Chełmiński
12:00
16.11.
2019
Polonia Bydgoszcz vs Krajna Sępólno Krajeńskie
11:00
10.11.
2019
Elana II Toruń vs Olimpia II Grudziądz
11:00
09.11.
2019
Naprzód Jabłonowo Pomorskie vs Unia Wąbrzeźno
14:00
09.11.
2019
Mustang Ostaszewo vs Wda Świecie
12:30
09.11.
2019
Radzynianka Radzyń Chełmiński vs Promień Kowalewo Pomorskie
11:00
03.11.
2019
Olimpia II Grudziądz vs Mustang Ostaszewo
13:00
02.11.
2019
Sokół Radomin vs Krajna Sępólno Krajeński
14:00
02.11.
2019
Pol-Osteg Pomorzanin Serock vs Naprzód Jabłonowo Pomorskie
14:00
02.11.
2019
Wda Świecie vs Promień Kowalewo Pomorskie
14:00
02.11.
2019
Flisak Złotoria vs Radzynianka Radzyń Chełmiński
13:00
02.11.
2019
Start Eco-Pol Pruszcz vs Unia Drobex Solec Kujawski
13:00
02.11.
2019
Unia Wąbrzeźno vs Elana II Toruń
13:00
02.11.
2019
Polonia Bydgoszcz vs Cyklon Kończewice
11:00
27.10.
2019
Elana II Toruń vs Pol-Osteg Pomorzanin Serock
11:00
26.10.
2019
Promień Kowalewo Pomorskie vs Olimpia II Grudziądz
15:00
26.10.
2019
Naprzód Jabłonowo Pomorskie vs Polonia Bydgoszcz
15:00
26.10.
2019
Cyklon Kończewice vs Start Eco-Pol Pruszcz
15:00
26.10.
2019
Krajna Sępólno Krajeńskie vs Flisak Złotoria
15:00
26.10.
2019
Radzynianka Radzyń Chełmiński vs Wda Świecie
14:00
26.10.
2019
Mustang Ostaszewo vs Unia Wąbrzeźno
14:00
26.10.
2019
Unia Drobex Solec Kujawski vs Sokół Radomin
14:00
20.10.
2019
Olimpia II Grudziądz vs Wda Świecie
14:00
19.10.
2019
Sokół Radomin vs Cyklon Kończewice
16:00
19.10.
2019
Krajna Sępólno Krajeńskie vs Radzynianka Radzyń Chełmiński
15:00
19.10.
2019
Polonia Bydgoszcz vs Elana II Toruń
15:00
19.10.
2019
Unia Wąbrzeźno vs Promień Kowalewo Pomorskie
15:00
19.10.
2019
Pol-Osteg Pomorzanin Serock vs Mustang Ostaszewo
14:00
19.10.
2019
Flisak Złotoria vs Unia Drobex Solec Kujawski
13:00
19.10.
2019
Start Eco-Pol Pruszcz vs Naprzód Jabłonowo Pomorskie
11:00
13.10.
2019
Elana II Toruń vs Start Eco-Pol Pruszcz
15:00
12.10.
2019
Wda Świecie vs Unia Wąbrzeźno
15:00
12.10.
2019
Cyklon Kończewice vs Flisak Złotoria
15:00
12.10.
2019
Promień Kowalewo Pomorskie vs Pol-Osteg Pomorzanin Serock
14:00
12.10.
2019
Mustang Ostaszewo vs Polonia Bydgoszcz
14:00
12.10.
2019
Unia Drobex Solec Kujawski vs Krajna Sępólno Krajeńskie
14:00
12.10.
2019
Naprzód Jabłonowo Pomorskie vs Sokół Radomin
13:00
12.10.
2019
Radzynianka Radzyń Chełmiński vs Olimpia II Grudziądz
11:00
10.10.
2019
Krajna Sępólno Krajeńskie vs Start Eco-Pol Pruszcz
13:00
10.10.
2019
Cyklon Kończewice vs Pol-Osteg Pomorzanin Serock
11:00
09.10.
2019
Unia Drobex Solec Kujawski vs Polonia Bydgoszcz
14:00
09.10.
2019
Flisak Złotoria vs Sokół Radomin
13:00
06.10.
2019
Flisak Złotoria vs Naprzód Jabłonowo Pomorskie
12:00
05.10.
2019
Unia Wąbrzeźno vs Olimpia II Grudziądz
15:30
05.10.
2019
Unia Drobex Solec Kujawski vs Radzynianka Radzyń Chełmiński
15:00
05.10.
2019
Krajna Sępólno Krajeńskie vs Cyklon Kończewice
15:00
05.10.
2019
Sokół Radomin vs Elana II Toruń
11:00
05.10.
2019
Start Eco-Pol Pruszcz vs Mustang Ostaszewo
11:00
05.10.
2019
Polonia Bydgoszcz vs Promień Kowalewo Pomorskie
11:00
05.10.
2019
Pol-Osteg Pomorzanin Serock vs Wda Świecie
11:00
29.09.
2019
Elana II Toruń vs Flisak Złotoria
18:00
29.09.
2019
Olimpia II Grudziądz vs Pol-Osteg Pomorzanin Serock
14:00
28.09.
2019
Radzynianka Radzyń Chełmiński vs Unia Wąbrzeźno
16:00
28.09.
2019
Wda Świecie vs Polonia Bydgoszcz
16:00
28.09.
2019
Promień Kowalewo Pomorskie vs Start Eco-Pol Pruszcz
16:00
28.09.
2019
Naprzód Jabłonowo Pomorskie vs Krajna Sępólno Krajeńskie
16:00
28.09.
2019
Mustang Ostaszewo vs Sokół Radomin
15:00
28.09.
2019
Cyklon Kończewice vs Unia Drobex Solec Kujawski
15:00
22.09.
2019
Sokół Radomin vs Promień Kowalewo Pomorskie
17:00
22.09.
2019
Flisak Złotoria vs Mustang Ostaszewo
16:30
21.09.
2019
Krajna Sępólno Krajeńskie vs Elana II Toruń
16:00
21.09.
2019
Start Eco-Pol Pruszcz vs Wda Świecie
16:00
21.09.
2019
Polonia Bydgoszcz vs Olimpia II Grudziądz
16:00
21.09.
2019
Pol-Osteg Pomorzanin Serock vs Unia Wąbrzeźno
16:00
21.09.
2019
Unia Drobex Solec Kujawski vs Naprzód Jabłonowo Pomorskie
15:00
21.09.
2019
Cyklon Kończewice vs Radzynianka Radzyń Chełmiński
13:00
15.09.
2019
Promień Kowalewo Pomorskie vs Flisak Złotoria
16:00
15.09.
2019
Olimpia II Grudziądz vs Start Eco-Pol Pruszcz
14:00
15.09.
2019
Elana II Toruń vs Unia Drobex Solec Kujawski
11:00
14.09.
2019
Wda Świecie vs Sokół Radomin
17:00
14.09.
2019
Naprzód Jabłonowo Pomorskie vs Cyklon Kończewice
17:00
14.09.
2019
Radzynianka Radzyń Chełmiński vs Pol-Osteg Pomorzanin Serock
16:00
14.09.
2019
Unia Wąbrzeźno vs Polonia Bydgoszcz
16:00
14.09.
2019
Mustang Ostaszewo vs Krajna Sępólno Krajeńskie
15:00
07.09.
2019
Naprzód Jabłonowo Pomorskie vs Radzynianka Radzyń Chełmiński
17:00
07.09.
2019
Flisak Złotoria vs Wda Świecie
17:00
07.09.
2019
Start Eco-Pol Pruszcz vs Unia Wąbrzeźno
17:00
07.09.
2019
Cyklon Kończewice vs Elana II Toruń
16:00
07.09.
2019
Unia Drobex Solec Kujawski vs Mustang Ostaszewo
14:00
07.09.
2019
Krajna Sępólno Krajeńskie vs Promień Kowalewo Pomorskie
13:00
07.09.
2019
Sokół Radomin vs Olimpia II Grudziądz
11:00
07.09.
2019
Polonia Bydgoszcz vs Pol-Osteg Pomorzanin Serock
11:00
01.09.
2019
Mustang Ostaszewo vs Cyklon Kończewice
Stadion w Ostaszewie (Ostaszewo)
17:00
01.09.
2019
Unia Wąbrzeźno vs Sokół Radomin
MKS UNIA boisko ze sztuczną trawą (Wąbrzeźno, Tysiąclecia 1)
17:00
01.09.
2019
Olimpia II Grudziądz vs Flisak Złotoria
Stadion II (Grudziądz, Słowackiego 12)
14:00
31.08.
2019
Promień Kowalewo Pomorskie vs Unia Solec Kujawski
LKS Promień Kowalewo Pomorskie (Kowalewo Pomorskie, Chopina 26)
17:00
31.08.
2019
Wda Świecie vs Krajna Sępólno Krajeńskie
KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)
17:00
31.08.
2019
Pol-Osteg Pomorzanin Serock vs Start Eco-Pol Pruszcz
LKS Pomorzanin Serock (Serock, Wyzwolenia)
11:00
31.08.
2019
Radzynianka Radzyń Chełmiński vs Polonia Bydgoszcz
LGKS Radzynianka Radzyń Chełmiński (Radzyń Chełmiński, Sady 3)
11:00
25.08.
2019
Sokół Radomin vs Pomorzanin Serock
KS Sokół Radomin (Radomin 36)
17:00
25.08.
2019
Elana II Toruń vs Radzynianka Radzyń Chełmiński
TKP Elana SA Toruń (Toruń, 63. Pułku Piechoty 47)
11:00
24.08.
2019
Flisak Złotoria vs Unia Wąbrzeźno
KS Flisak Złotoria (Złotoria, Sportowa 4)
17:00
24.08.
2019
Naprzód Jabłonowo Pomorskie vs Mustang Ostaszewo
LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie (Jabłonowo Pomorskie, Słoneczna 1)
17:00
24.08.
2019
Start Eco-Pol Pruszcz Pruszcz vs Polonia Bydgoszcz
17:00
24.08.
2019
Unia Solec Kujawski vs Wda Świecie
Stadion OSiR (Solec Kujawski, Sportowa 1)
17:00
24.08.
2019
Krajna Sępólno Krajeńskie vs Olimpia II Grudziądz
MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie (Sępólno Krajeńskie, Chojnicka 19)
14:00
24.08.
2019
Cyklon Kończewice vs Promień Kowalewo Pomorskie
Kończewice 12
12:00
17.08.
2019
Radzynianka Radzyń Chełmiński vs Start Eco-Pol Pruszcz
LGKS Radzynianka Radzyń Chełmiński (Radzyń Chełmiński, Sady 3)
17:00
17.08.
2019
Unia Wąbrzeźno vs Krajna Sępólno Krajeńskie
17:00
17.08.
2019
Promień Kowalewo Pomorskie vs Naprzód Jabłonowo Pomorskie
17:00
17.08.
2019
Olimpia II Grudziądz vs Unia Solec Kujawski
16:00
17.08.
2019
Polonia Bydgoszcz vs Sokół Radomin
16:00
17.08.
2019
Pol-Osteg Pomorzanin Serock vs Flisak Złotoria
Serock, Dworcowa 31
16:00
17.08.
2019
Wda Świecie vs Cyklon Kończewice
KS Wda Świecie (Świecie, Sienkiewicza 18)
13:00
17.08.
2019
Mustang Ostaszewo vs Elana II Toruń
Stadion w Ostaszewie (Ostaszewo )
11:00
10.08.
2019
Flisak Złotoria vs Polonia Bydgoszcz
17:00
10.08.
2019
Naprzód Jabłonowo Pomorskie vs Wda Świecie
LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie (Jabłonowo Pomorskie, Słoneczna 1)
17:00
10.08.
2019
Sokół Radomin vs Start Eco-Pol Pruszcz
KS Sokół Radomin (Radomin 36)
17:00
10.08.
2019
Cyklon Kończewice vs Olimpia II Grudziądz
Kończewice 12
16:00
10.08.
2019
Krajna Sępólno Krajeńskie vs Pol-Osteg Pomorzanin Serock
Serock, Dworcowa 31
16:00
10.08.
2019
Unia Drobex Solec Kujawski vs Unia Wąbrzeźno
Stadion OSiR (Solec Kujawski, Sportowa 1)
15:00
10.08.
2019
Elana II Toruń vs Promień Kowalewo Pomorskie
Boisko ze sztuczną nawierzchnią (Toruń, Przy Skarpie 2a)
11:00
10.08.
2019
Mustang Ostaszewo vs Radzynianka Radzyń Chełmiński
Stadion w Ostaszewie (Ostaszewo )
11:00